Demark - Stale Superaustenityczne, Stal Duplex, Stal Superduplex, Stopy Niklu, Stopy Tytanu

    W dniach 21 – 22 listopada 2023 roku uczestniczyliśmy w Dniach Stali Nierdzewnych organizowanych przez Stowarzyszenie Stali Nierdzewnych — organizacji zrzeszającej czołowe firmy działające w polskiej branży stali nierdzewnej, której jesteśmy członkiem od 2018 roku. Udział w tym kluczowym wydarzeniu na polskim rynku dla przedstawicieli branży Stali Nierdzewnych było niezwykłym doświadczeniem, pełnym dyskusji na temat globalnych przemian gospodarczych i ich implikacji dla naszej branży.

   Rozmawialiśmy o strukturalnych zmianach w światowej ekonomii i jak oddziałują one na przemysł stali nierdzewnej. Temat sztucznej inteligencji również nie pozostał bez uwagi — zgłębialiśmy jej rosnący wpływ na procesy biznesowe w sektorze przemysłowym. Analizowaliśmy koniunkturę zarówno na rynku światowym, jak i polskim, w poszukiwaniu istotnych wskaźników.

Nasza uwaga skupiła się również na przygotowaniach, jakie należy podjąć w polskim biznesie stali nierdzewnej, aby być gotowym na nadchodzące wyzwania. Nie zabrakło także omówienia globalnych trendów technologicznych i ich potencjalnego wpływu na przyszłość naszej branży.

   To spotkanie było znakomitą okazją do wymiany doświadczeń, dzielenia się spostrzeżeniami oraz poznawania najnowszych kierunków rynkowych. Nasza obecność na nim była niezbędna, a wiedza zdobyta podczas dyskusji będzie kluczowa dla naszej dalszej działalności.

Stainless Steel Day logo

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem